Menu

Topstein Farm Fresh

B2B STAZ (https://www.b2b.staz.cz/)

Při vzniku krmiva FARM FRESH jsme vycházeli z našich dlouholetých poznatků v oblasti zdravé výživy psů. Víme, že pouze kvalitní složení krmiva zajistí zdraví, vitalitu a dlouhý život našich čtyřnohých mazlíčků. Doba, kdy lidé považovali psa za divoké zvíře se stejnými potřebami výživy je dávno pryč. Pes přešel dlouhé období domestikace, která se podepsala na jeho výživových požadavcích.

​Proto jsme při tvorbě receptur kladli velký důraz na optimální výživu. Snoubí v sobě vysoce stravitelné bílkoviny, rostlinné sacharidy, vybrané zdroje tuků, minerálů a vitamínů. U nás sóju, zchutňovadly, barvivy a odpady z prvovýroby nenajdete. Díky nejkvalitnějším surovinám vzniká nejlepší krmivo, to je základní princip, ze kterého vycházíme.

​Každá pečlivě vybraná surovina plní svůj účel. Důkazem je zdravý pes, který netrpí svěděním kůže, vyrážkami či ztrátou energie a vitality.

​Jako chovatelé psů cítíme vysokou zodpovědnost za jejich zdraví. Víme, že proces, který jsme nastartovali nikdy nekončí. Jsme připraveni přicházet se stále novými poznatky a zkušenostmi. 

​Slova „holistický, přírodní, naturální, lokální suroviny“ pro nás nejsou pouhým marketingem. Jsou naší životní filozofií, našim závazkem.

​Milujeme zvířata, a zdraví našich mazlíčků nám není lhostejné.

TRANSPARENTNÍ SLOŽENÍ BEZ CHEMIE, BARVIV, DOCHUCOVADEL, GMO A DALŠÍCH

NEPOUŽÍVÁME! Všechna naše krmiva jsou konzervována přírodní cestou vitamíny A a C. V našich krmivech nenajdete ani dochucovadla, sůl nebo sóju. To by nebylo v souladu s naší garancí kvality. 

VYSOKÁ CHUTNOST A STRAVITELNOST

KVALITNÍ OBILNATÉ A BEZOBILNATÉ KRMIVO

Grain free nebo raději krmivo s obsahem obilovin? Pes je od přírody masožravcem, proto jeho strava má být založena na vysokém obsahu masa v kombinaci zeleniny a doplňků stravy (např. podpora kloubů). V Grain free krmivech nebude zatěžovat trávicí systém psa lepkem a je vhodnou variantou pro všechny s citlivým zažíváním.

Pokud váš mazlík není alergikem, tak ani určité množství obilovin vysoké kvality jako je rýže, ječmen, kukuřice nebo oves není na škodu. Zásadně ale ve výrobě nepoužíváme pšenici!

HOLISTICKÝ PŘÍSTUP

KRMIVO OBSAHUJE VŠE, CO ZVÍŘE POTŘEBUJE

Holistický neboli vícesložkový přístup zaručuje, že zvíře dostává vše co potřebuje. Krmivo obsahuje více druhů masa a jsou doplněna o potřebné množství doplňků stravy. Díky tomuto přístupu můžeme nabídnout špičková krmiva i pro gurmány, u kterých se objevují různé typy alergií či potravinových intolerancí.

HYPOALERGENNÍ KRMIVO

MÁME OJEDINĚLÉ ZDROJE PROTEINU

Stále větším problémem u psů jsou alergie na různé druhy živočišných nebo rostlinných složek. Nejčastěji je to kuřecí maso nebo obilovina. Ale u některých psů je to už i jehněčí nebo brambory. Právě proto vyrábíme krmivo už i z hmyzu, na které zatím alergie nejsou. Prioritou pro nás je zajistit kvalitní vstupní suroviny, 100% filtrované tuky a nepoužívat náhražky. V naší široké nabídce si vybere opravdu každý!